Výrobní družstva na veletrhu AMPER 2023

Na veletrhu AMPER, který se uskuteční ve dnech 21.–23. března, se ve společném stánku pod hlavičkou SČMVD představí výrobní družstva s novinkami ve svém výrobním programu.

AMPER 2023

AMPER 2023

Kooperativa Uhlířské Janovice přiváží na veletrh novou řadu designových osvětlovacích sloupků, čtyřhranný sklopný stožár a další exponáty. Návštěvníci se mohou těšit na ladné křivky i neotřelé tvary průhledů LED svítidel umístěných do osvětlovacích sloupků i na možnost podívat se na modul LED svítidla, které je za běžných okolností jinak přímo zabudované ve vyměnitelném výložníku hraněných stožárů.

Elektro Bečov nad Teplou – největším lákadlem budou novinky v oblasti fotovoltaických konektorů. Bohatá nabídka obsahuje konektory přímé, slučovací, panelové, ale i konektory, které je možné vybavit keramickou pojistkou. Pro ochranu fotovoltaických systému se nabízí i pojistkové svorky pro montáž na lištu TH35. Za zmínku jistě stoji i rozšíření napěťové aplikace šroubových svorek řady RSA až do 1500VDC - atest EZÚ.

Otava Písek se představí s tradičním výrobním programem: kabelové konfekce a kabelové svazky, navíjení cívek transformátorů, textilní výroba, výrobu bovdenů.

Lidokov Boskovice se bude prezentovat v samostatném stánku. Jako novinky výrobků se představí:  novou řadu klíčů LK-E, kvalitnější tlakové lití, otevřou energetický (dělený) zámek; nový klíč KOMBI set (rozšíření o 2 hlavičky – DB5, T).

Těšíme se na setkání se zájemci o kvalitní české výrobky a zveme do našich stánků.

Více informací o veletrhu zde.

Nejčtěnější

Výsledky soutěží DESIGN a INOVACE VD 2022

V předvečer konání 31. valného shromáždění SČMVD, které se uskutečnilo v pondělí 13. června v Nymburku,  byly slavnostně vyhlášeny výsledky 20. ročníku soutěže DESIGN VD a 13. ročníku soutěže INOVACE VD.

Výrobní družstvo roku 2021

První místo v kategorii družstev s nejlepšími ekonomickými výsledky obhájilo Dřevozpracující družstvo Lukavec a vítěz se neměnil ani v kategorii družstev zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením, kde se první umístilo družstvo OTAVA Písek.