Kontakty na zaměstnance

vedení SČMVD
       
Doseděl Leo, Ing. předseda SČMVD predseda@scmvd.cz 224 109 312 Praha
van Deelenová Soňa, Ing. generální ředitelka vandeelenova@scmvd.cz 224 109 243 Praha
sekretariát
       
Petrovová Jana   petrovova@scmvd.cz 224 109 312 Praha
Svoboda Rodan, Mgr.   svoboda@scmvd.cz 224 109 227 Praha
Šmída Jaromír, PhDr.   smida@scmvd.cz 224 109 313 Praha
odbor legislativně-právní
       
Čáp Zdeněk, JUDr. ředitel cap@scmvd.cz 224 109 314 Praha
Kalašová Magda, JUDr.   kalasova@scmvd.cz 224 109 228 Praha
Machala Miroslav, JUDr.   machala@scmvd.cz 542 211 111 Brno
Zelinková Adéla, Mgr.   zelinkova@scmvd.cz 542 211 111 Brno
odbor poradenských služeb
       
Mazuch Luděk, Mgr. ředitel mazuch@scmvd.cz 224 109 256 Praha
Beneš Luboš, Ing.   benes@scmvd.cz 224 109 363 Praha
Javůrková Lenka   javurkova@scmvd.cz 224 109 332 Praha
Prchal Petr, Mgr.   prchal@scmvd.cz 224 109 346

Praha

Rott Jan Ing.   rott@scmvd.cz 224 109 342 Praha
Řeháčková Věra, Ing.   rehackova@scmvd.cz 224 109 422 Praha
Vítková Jitka, Ing.   vitkova@scmvd.cz 224 109 363 Praha
Výborná Marcela, Mgr.   vyborna@scmvd.cz 224 109 331 Praha
odbor zaměstnanosti OZP
       
Augustová Kateřina, Ing. ředitelka augustova@scmvd.cz 224 109 255 Praha
odbor rozpočtu a správy majetku
       
Šopová Zdeňka Ing. ředitelka sopova@scmvd.cz 224 109 318 Praha
Blesková Drahomíra   bleskova@scmvd.cz 224 109 253 Praha
Ezechiáš Michal Ing.   ezechias@scmvd.cz  224 109 388 Praha
Hladeček Ivan   hladecek@scmvd.cz 224 109 351 Praha
Hrbek Tomáš   hrbek@scmvd.cz 224 109 246 Praha
Kožnerová Růžena, Ing.   koznerova@scmvd.cz 224 109 385 Praha
Kroutil Josef   kroutil@scmvd.cz 224 109 248 Praha
Laštovková Eva   lastovkova@scmvd.cz 224 109 221 Praha
Mejda Tomáš Ing.  

387 434 948 České Budějovice
Sedláková Radmila   sedlakova@scmvd.cz 224 109 340 Praha
Toncarová Jitka   toncarova@scmvd.cz 224 109 272 Praha
Urbánková Šárka   urbankova@scmvd.cz  596 913 486 Ostrava
Vrbas Milan   vrbas@scmvd.cz 725 815 162 Brno
Zelenková Dagmar   zelenkova@scmvd.cz  387 434 948 České Budějovice
Žižkovská Lucie   zizkovska@scmvd.cz 224 109 250

Praha

odbor správy FDÚ
       
Bayer Petr   bayer@scmvd.cz 224 109 244 Praha
Dytrychová Svatava, Ing.   dytrychova@scmvd.cz 224 109 377 Praha
Hemzová Helena, Ing.   hemzova@scmvd.cz 224 109 336 Praha
Krčová Jana   krcova@scmvd.cz 224 109 241 Praha
Pokorná Marie   pokorna@scmvd.cz 224 109 230 Praha
redakce Výrobního družstevnictví
       
Henychová Jana šéfredaktorka henychova@scmvd.cz 224 109 352 Praha